Places I follow

Sunday, October 5, 2014

Venice via Instagram

Jagan veel telefoniga tehtud ja Instagrammitud pildid Veneetsiast ka ära, siis on nende Veneetsia piltidega kõik, ma luban! Tegelikult vedasin ma praktiliselt igale poole oma kaamera kaasa, nii et telefoniga tegin tõeliselt vähe pilte.

I'll share my pictures from Venice that are taken with my phone and Instagrammed, and then that's it with the pictures from Venice, I promise! Actually I carried my camera everywhere, so I didn't take many photos with my phone.


 Isegi võileib lennujaamas oli Itaalia lipu värvides./ Even the sandwich at the airport was in the colours of Italy's flag.

Veneetsias esimest einet võtmas./ Having the first meal in Venice.

Olles teel kontserdile, otsustasime San Marcol ühe kohvi võtta. /On our way to a concert, decided to have some coffee on San Marco. 

Uus lemmikpood pidžaamade ostmiseks!/ Found a new favorite shop for pyjamas!

See suurepärane hetk, kui mu Aperol Spritz ja Ray Banid matchisid./ The glorious moment when my Aperol Spritz and Ray Bans matched. 

Leidsin kõige armsamad lusikad!/ Found the cutest spoons!

Kiire selfie enne õhtusöögile minemist./ Quick selfie before heading to dinner.

Õhtusöök imelise vaatega Suurele Kanalile./ Dinner with a beautiful view to Grand Canal.

Meie armas korter./ Our cute apartment.

Meie armsa korteri rõdu - põhjus, miks me just selle korteri valisime./ The balcony of our cute apartment - the reason why we chose that particular apartment. 

Johanna

No comments:

Post a Comment